Kori-xr


Onilne ve kanister ile örneklenen numuneler için kriyojen içermeyen su yönetimi modülü

Kori-xr, analit geri kazanımını etkilemeden Markes’in UNITY-xr sistemleri kullanılarak elde edilen kanister veya online numunelerdeki nemi verimli bir şekilde ortadan kaldıran bir modüldür. Su yönetimine yönelik diğer yaklaşımlarda meydana gelebilecek kutup türleri, oksijenatlar ve monoterpenlerin kaybını önlerken, nemli hava akışlarının online veya kanister analizini gerçekleştirmesi gereken laboratuvarlar için idealdir.

Kategoriler:

ÖZELLİKLER

  • İyileştirilmiş performans – Kori-xr’nin kullanılması, nemli ortamlarda C2 bileşikleri, polar olmayan C3+ bileşikleri, monoterpenler ve polar VOC’ler için bir Nafion™ kurutucuya veya 25°C’lik bir tuzak sıcaklığına kıyasla daha iyi kromatografi sağlar.
  • Kolay sistem entegrasyonu – Kori-xr, Air Server-xr veya CIA Advantage-xr modülleri ile yapılandırılmış UNITY-xr sistemleriyle uyumludur.
  • Seçici su giderme – Elektrikle soğutulan bir tuzak, analit odaklamadan önce suyu seçici olarak giderir. Sıkışan su daha sonra numune alma veya analiz sürelerini artırmadan UNITY-xr odaklama tuzağından numune desorpsiyonu ile aynı anda dışarı atılır.

AVANTAJLAR

  • Yüksek hassasiyet – Trilyon başına parça tespit limitleri, normal GC–Q MS ile birlikte kullanıldığında kolayca elde edilebilir.
  • Daha iyi üretkenlik – Çok uçucu organik bileşikleri ve polar ve polar olmayan türleri aynı anda analiz edin.

BROŞÜR

VIDEO