MiniLAB BOD


MINILAB BOI

MiniLab BOI ile biyolojik oksijen ihtiyacı analizlerini tamamen otomatikleştirin.

Minilab BOI ile BOI (5) ve BOI (7) analiz süreçlerinizi baştan sona kullanıcı gerektirmeyecek şekilde otomasyona dayalı hale getirebilirsiniz.

Seal Analytical’ın MiniLab AP (Auto Prep) ve AR (Auto Read) sistemleri robotik teknoloji ile analiz tekniklerini birleştiren bir platformdur.

Laboratuvarınızdaki elle yapılan birçok analizi MiniLab serisi ile otomatik ve hızlı hale getirmek mümkün.

Özellikle pH, iletkenlik, biyolojik oksijen ihtiyacı (BOI) analizlerinde MiniLab serisi tüm Dünya’da analiz laboratuvarları tarafından tercih edilmektedir.

MiniLab AR sistemi ile pH, iletkenlik ve biyolojik oksijen ihtiyacı (BOI) ölçümleri doğrudan yapılabilirken, Minilab AP ile bu analizler için gerekli filtreleme, pH ayarlama, numune seyreltme vb. gerekli önişlemler otomatik olarak gerçekleştirilmektedir.

pH, iletkenlik, sertlik alkalinite, renk, kimyasal oksijen ihtiyacı (KOI), biyolojik oksijen ihtiyacı (BOI) analizleri Minilab serisi ile tüm adımları kapsayacak şekilde otomatik hale getirilebilir.

Numune kapağının çıkarılması, hava ile süpürme, örnek dozlama, ön seyreltme, karıştırma, pH ayarlama, filtreleme, tartım, ısıtma, barkod okuma, kimyasal dozlama, son hacme tamamlama, homojenleştirme vb. birçok hazırlık işlemi de bağımsız olarak otomatik olarak MiniLab tarafından yapılmaktadır.

Seal Analytical’ın Robotik Sistemleri numune yükü yüksek prestijli laboratuvarlarca tüm Dünya’da tercih edilmektedir.

Kategoriler: