BD 28/50


PARÇALAMA BLOKLARI (KJELDAHL)

SEAL Analytical firmasının BD sersisi parçalama blokları Kjeldahl prosedürlerinin laboratuvarınızda başarıyla uygulanmasını sağlar.

BD50 Digestion Block, aynı anda 50’ye kadar laboratuvar numunesi için asit parçalama süreçlerini otomatikleştirir. Toplam Azot (TKN) ve Fosfor (TP) önişlemi için idealdir.

Seal Analytical Parçalama Bloğu, gece boyunca bile tamamen gözetimsiz olarak tekrarlanabilir parçalama garanti eder ve koşullarını hassas bir şekilde kontrol etmek için bir mikroişlemci kullanır. Personeli uzun önişlem süreçlerinden kurtaracak ve numuneleri iş gününüzden önce analiz için hazırlayarak laboratuvar üretkenliğini önemli ölçüde artıracaktır. Paslanmaz çelik bir kutu içine yerleştirilmiş sağlam yüksek kaliteli alüminyum blok, aside dayanıklı ve çok az bakım gerektiren bir blok parçalayıcı için şarttır. Kullanıcılar, ayrı, programlanabilir, aside dayanıklı Kontrolör aracılığıyla sıcaklıkları kontrol edebilir, parçalama yöntemlerini programlayabilir, adımları duraklatabilir ve hataları tespit edebilir. Laboratuvarınıza bir BD serisi parçalama ünitesinin eklenmesi, operatörden bağımsız olarak elle taşımayı azaltacak, güvenliği artıracak, üretkenliği artıracak ve parçalamalarınızın kalitesini iyileştirecektir.

Seal Analytical marka parçalama bloğu, çevre, gıda, eczane, kimya ve biyokimya numunelerinde TKN ve TP sindirimleri dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için kullanılır.

Kategoriler:

AVANTAJLAR

Küçük ayak izi, davlumbaz alanından tasarruf sağlar

BD50, 50 x 75 ml tüpler, 50 x 100 ml tüpler ile uyumlu

BD28, 28 x 250 ml’lik tüpler ile uyumlu (toprak parçalama için ideal olan daha büyük şişe)

Kompakt tasarım parçalama bloğu ünitesi, ayrı mikroişlemci denetleyicisi, tüp rafı/ rüzgarlık, bir dizi parçalama kabı, entegre soğutma standı

Asit ve korozyon dayanımı için paslanmaz çelikle kaplanmış katı alüminyumdan üretilmiştir

İnert cam sindirim tüpleri

Eşsiz düz plaka tasarımı, parçalama bloğu boyunca sıcaklık değişimini ortadan kaldırır

Programlanabilir 30 adıma kadar 20 parçalama yöntemiyle en karmaşık parçalama işlemlerini bile otomatikleştirir

Elektronik aksamı ve operatörü asit dumanlarından korumak için ayrı kontrolör

Ön ısıtma/bekleme ısıtması, hızlı çalıştırma çalıştırmalarına izin verir

UYGULAMALAR

Toplam azot (TN), Toplam Fosfor (TP), Toplam Kjeldahl Azotu (TKN) başta olmak üzere toprak ve su numunelerinin parçalama ön işlemlerinin yapılması

BROŞÜR

VIDEO