Çözüm Ortaklarımız

Birlikte daha iyiye...

Alanında öncü sağlayıcılarımız

Çözüm ortaklarımızı seçerken aşağıdaki hususlara dikkat ediyoruz:

  • Ürünün güncel teknolojiye sahip olması
  • Ürünün kaliteli bileşenler kullanılarak üretilmiş olması
  • Ürünün geliştirme süreçlerini tamamlamış ve sahada performansını ispat etmiş olması
  • Çözüm ortağımızın, alanında pazar lideri veya prestijli bir konumda olması ve teknolojik öncüllük etmesi
  • Çözüm ortağımızın servis ve uygulama desteğinin hızlı, sürekli ve güvenilir olması
  • Ürünün performansının ilgili ve belgelerde belirtildiği seviyede olması
  • Ürünün operasyonel maliyetinin ilgili belgelerde belirtildiği miktarda olması

Bu hususlardan emin olmak için uzmanlarımız; literatür incelemeleri, çözüm ortağını ziyaret ve eğitimlere katıldıktan sonra çözüm ortağı ile temsilcilik anlaşması imzalanmaktadır.

VOC ve SVOC analizinde dünya lideri teknolojiler ve eşsiz uzmanlık

1997 yılında kurulan Markes International, termal desorpsiyon ve ilgili teknolojilerde dünya lideridir. Markes, eser organik kimyasalların GC-MS analizini geliştirmek için kapsamlı bir enstrümantasyon aksesuarları ve sarf malzemeleri yelpazesi üretmektedir ve yenilik ve uzmanlık açısından haklı bir üne sahiptir.

Daha fazla... »

Gaz analiz, ölçüm ve kontrol için birinci sınıf cihazlar

Gaz analiz, ölçüm ve kontrol ürünleri havalandırma sistemlerinde, soğutma sistemlerinde ve otomotiv üretiminde gaz kaçağı tespiti için vaz geçilmez özelliktedir.

Daha fazla... »

Otomatik toprak örnekleme ünitelerinde dünya lideri

Wintex Agro, yüksek kaliteli otomatik toprak örnekelem ünitesi geliştirme ve üretme konusunda uzman bir üreticidir. Daha önce toprak örneklerini manuel olarak alan eğitimli bir çiftçi ve Ziraat Mühendisi Torben Vinther, fiziksel zorlanmayı en aza indiren ve her zaman tam olarak aynı derinlikte alınan gerçekten hassas ve temsili toprak örnekleriyle sonuçlanan toprak numunelerini almanın daha kolay ve verimli bir yolu olması gerektiğini fark etti ve Wintex Agro kuruldu.

Daha fazla... »

GC, GCXGC, kütle spektrometresi ve kemometri ile örnekleriniz hakkında yeni ve derin bilgilere ulaşın

2016 yılından beri, kimyagerlerin numune hakkında daha fazla şey keşfetmesine ve onlara en yeni GC ve GC × GC ekipmanını, aksesuarlarını, yazılımını ve uzmanlığını sunarak üretkenlik açısından daha fazlasını sunmalarına yardımcı olmaktadır. Peterborough (İngiltere), Offenbach am Main (Almanya) ve Waterloo (Kanada)'daki bulunan laboratuvarları GC ve GC × GC için en son numune hazırlama ve ölçüm ekipmanlarıyla donatılmıştır, bu da müşteri uygulamalarını hızla geliştirilmesini ve ekipman kurulumlarının sorunsuz gösterilmesini sağlamaktadır.

Daha fazla... »